Tek Yıldız Dekorasyon

1980 yılında sıhhi tesisat ve ticarethanesi olarak hizmete başlayan firmamız daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Sıhhi Tesisat ve profesyonel olarak komple iç yapı tadilatları yanı sıra boya uygulama, stropiyer (kartonpiyer) uygulama işlerinde hizmet vererek İzmir'de seçkin güvenilir bir firma olarak devam etmektedir. Bizim bu isteğimiz hiç bitmedi, son bulmadı, hedefimizde her zaman daha güvenilir daha çalışkan bir firma olma isteği vardır. Müşteri memnuniyetini kendimize görev bildik ve emeğimizi bu doğrultuda sarf ettik, biz memnuniyeti kendimize ilke edindik.

Profesyonel hizmet almanın en büyük avantajı işinizin problemsiz ve içinize sinerek tamamlanmış olmasıdır.

Ön Hazırlık 1

Boya Malzemesi ve Boya Aletleri

Boyaya başlamadan önce boya seçimi önemlidir.Bilindik marka boya ile boya yaptırmanız önerilir.Bizim tercihimiz Filli Boya veya yan ürünü Favoridir.Ayrıca rulo ve fırcanın yeni olması boya sarfiyatını önler ve iş daha net ortaya çıkar.

Ön Hazırlık 2

Kenar Bantı ve Koruma Örtüsü

Boyaya başlamadan önce yapılması gerekenlerde bir diğeride elektrik prizi veya süpürgeliklerin bantlanması, bu sayede sıçrayan boyadan korumuş oluruz. Eşya varsa eşyaların üzeri naylon örtü ile örtülür, eşya yoksa yerlerin zarar görmemesi için yer komple naylon örtü ile kaplanır.

Ön Hazırlık 3

Alçı Tamirleri ve Kestirmeler

Boyaya başlamadan önce yapılacakların son kısmında ise duvardaki çatlak, çivi deliği vb. gibi alçılık zeminin onarılması ve ardından zımpara yapılması.Son olarak işi kolaylaştırmak için ilk kat kenar kestirmelerinin boya öncesi yapılması gereklidir.

Site Ekle Hit Toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti Site Ekle Firma Rehberi